Strona, aby działać, korzysta z plików cookies. Zasady akceptacji plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.

Lifeage

BEAUTY & SPA

LIFEAGE BEAUTY & SPA to aromatyczny świat relaksu i pielęgnacji pozwalający na przeżycie niezwykłych doświadczeń. Chwila tylko dla siebie lub czas spędzony z bliskimi i znajomymi.

LIFEAGE BEAUTY & SPA to przestrzeń pogłębionego odnową biologiczną relaksu oraz zabiegów kosmetologicznych, wyjątkowa oferta oparta na holistycznym i ekologicznym nurcie pielęgnacji twarzy i ciała, łączy tradycyjną filozofię SPA z nowoczesnym trendem Wellness.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwie ekskluzywne linie kosmetyczne Aromatherapy Associates oraz Academie. Derm Acte. Tradycyjne rytuały i wyjątkowe receptury oparte wyłącznie na naturalnych, ekologicznych składnikach tworzą unikatową ofertę pielęgnacyjno-regenerującą.

Zabiegi wykonywane są w oparciu o innowacyjne urządzenia geneO+ oraz STORZ MEDICAL - reprezentujące najwyższe standardy światowe w dziedzinie zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej.

Nad jakością wykonywanych zabiegów czuwa doświadczony zespół kosmetologów i fizjoterapeutów. Wykwalifikowany zespół harmonijnie łączy ekskluzywne techniki zabiegowe i skoncentrowane formuły kosmetyczne, aby czas spędzony w naszym Spa był niezapomnianym przeżyciem.

Zapraszamy, nasi specjaliści przygotują ofertę zabiegową dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.


Cennik Umów się na zabieg Photo Video