Strona, aby działać, korzysta z plików cookies. Zasady akceptacji plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.

Lifeage

Fitness

LIFEAGE FITNESS jest pierwszym autoryzowanym klubem Technogym 2.0 w Polsce. Jest to również pierwszy klub w Polsce wyposażony w najnowszej generacji sprzęt marki Technogym – niekwestionowanie producenta najlepszego sprzętu fitness na świecie.

LIFEAGE FITNESS stworzyliśmy w oparciu o unikatową technologię Technogym Wellness System - INTELIGENTNY TRENING. Istotą tych innowacyjnych rozwiązań jest zapewnienie każdemu z klubowiczów własnego wirtualnego trenera personalnego, który nieustannie kontroluje przebieg każdej sesji treningowej oraz analizując jej wyniki pomaga ustalać plany zajęć na kolejne dni. Każdy z naszych klubowiczów otrzymuje nieograniczony dostęp do zasobów platfomy internetowej MYWELLNESS oraz korzysta z najnowszych rozwiązań systemu UNITY.

Zajęcia prowadzone są przez certyfikowanych Technogym 2.0 wysoko wykwalifikowanych trenerów, którzy tworzą indywidualne plany treningowe precyzyjnie dostosowane do celów, możliwości i potrzeb Klubowicza.


Cennik Fitness Inteligentny Trening Zostań naszym klubowiczem Photo Video