Strona, aby działać, korzysta z plików cookies. Zasady akceptacji plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.

Lifeage

Wellness

LIFEAGE WELLNESS to aromatyczny świat gorąca i ciepła, w którym wspólnie spędzamy czas z bliskimi i znajomymi. Jest to strefa wyjątkowa, zapewniająca niezwykłe przeżycia relaksacyjne oraz prozdrowotne w ekskluzywnej, intymnej przestrzeni w ścisłym centrum aglomeracji. Do dyspozycji naszych gości jest siedem wyjątkowych saun i łaźni, trzy minibaseny typu jacuzzi, bogaty program wypoczynkowy i pielęgnacyjno-regenerujący.

LIFEAGE WELLNESS to saunarium przyjazne dla kobiet oraz par. Brak strefy nagości sprawia, że jest to doskonałe miejsce do spokojnego wypoczynku i odprężającego relaksu.

W strefie WELLNESS odbywają się nasze autorskie rytuały saunowe oraz zabiegi w łaźni Rhassoul, którym towarzyszą naturalne składniki energetyzujące i witalizujące, takie jak esencje z owoców, ziół i kwiatów. Wszystkie produkty stosowane w saunarium są naturalne i mają właściwości biostymulujące.

Komunikat o stanie jakości wody, na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dn. 9 grudnia 2015r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda w pływalniach. Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Chorzowie: Decyzja NS-HKiŚ/4582/71/D-457/16

Bierzące badania wykonuje Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska z Katowic. Parametry mikrobiologiczne i fizykochemiczne prawidłowe. Ostatnie badanie wody: 28.09.2017r.

Cennik Wellness Odwiedź nasz Wellness Photo Video